1 2 3 4 5 6 7 8

DERECEYE GİREN PERSONELE PLAKET VE ÖDÜL VERİLDİ

Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi, 15 Temmuz Milli İrade Konferans Salonu 25 Ekim 2017 tarihi saat 14:00'da tatlı bir heyecana ev sahipliği yaptı.

Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı'nın yazısı üzere 23 Ekim 2017 tarihinde Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi'nde görevli 53 Zabıt Katibinin katılımı ile "Klavye Uygulama Sınavı" yapıldı. Sınavda Zabıt Katiplerinin tamamı doksan ve üzeri kelime yazarak başarılı oldu.

Personeli onure etmek ve çalışma motivasyonunu arttırmak amacıyla 25 Ekim 2017 tarihi saat 14:00'da Gaziantep Bölge Mahkemesi 15 Temmuz Milli İrade Konferans Salonu'nda düzenlenen törenle, "Klavye Uygulama Sınavı"nda dereceye girerek birinci olan Aydın BAKIR'a plaket, başarı belgesi ve ödülü Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Başkanı aynı zamanda Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Sayın Yüksel NAVDAR, ikinci olan Ragıp YILDIZ'a plaket, başarı belgesi ve ödülü Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Adalet Komisyonu Üyesi ve 2. Vergi Dava Dairesi Başkanı Sayın Mehmet Fatih ERCİYAS ve üçüncü olan Hakan Onur AYDIN'a plaket, başarı belgesi ve ödülü Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Adalet Komisyonu Üyesi ve 2. İdari Dava Dairesi Başkanı Sayın Haci GÖÇER tarafından verildi.

Törende konuşma yapan Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Yüksel NAVDAR, Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi merkez mülhakatında görev yapan tüm Zabıt Katiplerinin, "Klavye Uygulama Sınavı"nda gösterdiği başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu ve sonucun kendisini heyacanlandırdığını ifade etti. NAVDAR konuşmasını şöyle sürdürdü: "Personelimiz ve biz bir takımız, personelimiz bizim iş ortağımızdır. Bu sınavda gösterdiğiniz başarı aslında hepinizin ödüle layık olduğunuzun göstergesidir. Sizlerle gurur duyuyorum" dedi. Törenle birlikte sınav heyecanın tatlı bir yarış havasına dönüştüğü bu anlar objektiflere yansıdı. 27.10.2017